Klike la a pou montre bandwòl ou yo sou paj sa a epi peye sèlman pou siksè

Airlines ayewopò Aviyasyon Breaking Nouvèl Vwayaj Vwayaj biznis Kanada Nouvèl Moun Touris transpòtasyon Vwayaj Fil Nouvèl

Chorus Aviation Inc. eli nouvo Konsèy Administrasyon

Chorus Aviation Inc. eli nouvo Konsèy Administrasyon
Chorus Aviation Inc. eli nouvo Konsèy Administrasyon
Ekri pa Harry Johnson

Chorus Aviation Inc. anonse rezilta vòt yo sou eleksyon direktè yo nan reyinyon anyèl aksyonè vityèl li yo ki te fèt 27 jen 2022.

Kantite total aksyon ki te reprezante pa aksyonè ki prezan nòmalman ak prokurasyon nan reyinyon an te 76,678,672 epi li te reprezante 37.76% aksyon Chorus yo te emèt ak eksepsyonèl ak dwa vòt.

Moun ki gen kantite ki nesesè nan aksyon te vote an favè tout atik nan biznis.

Sikilè proxy koral la te bay pou 10 kandida nan Konsèy Administrasyon an.

Rezilta detaye vòt pou eleksyon direktè yo tabli anba a.

KandidaVòt pouPouVòt yo kenbeKenbe
Karen Cramm76,020,31099.10%688,9620.90%
Gail Hamilton76,199,70299.38%478,9700.62%
R Stephen Hannahs76,174,89299.34%503,7800.66%
Alan Jenkins76,148,76499.31%529,9080.69%
Amòs Kazzaz76,207,39899.39%471,2740.61%
David Levenson76,235,51299.42%443,1600.58%
Marie-Lucie Morin68,038,04588.74%8,636,43011.26%
Joseph D. Randell76,257,57099.45%421,1020.55%
Pòl Rivett75,968,96399.09%697,9370.91%
Frank Yu76,233,03399.42%445,6390.58%

Chorus, ki gen biwo santral li nan Halifax, Nova Scotia, se yon founisè entegre solisyon avyasyon rejyonal yo, ki gen ladan sèvis jesyon byen yo.

Prensipal filiales li yo se: Falko Regional Aircraft, pi gwo lokatè avyon ak manadjè byen nan mond lan ki konsantre sèlman sou segman lwe avyon rejyonal la; Jazz Aviyasyon, sèl founisè sèvis aeryen rejyonal yo Air Kanada; ak Voyageur Aviation, yon founisè espesyalite charter avyon, modifikasyon avyon, ak sèvis pwovizyon pati pou kliyan avyasyon rejyonal atravè mond lan.

Ansanm, filiales Chorus yo bay sèvis sipò ki anglobe chak etap nan sik lavi yon avyon rejyonal, tankou akizisyon ak lokasyon avyon; renovasyon avyon, jeni, modifikasyon, repurposing ak tranzisyon; kontra vole; antretyen avyon ak eleman, demonte, ak pwovizyon pati.

Ki gen rapò ak News

Sou otè a

Harry Johnson

Harry Johnson te editè a plasman pou eTurboNews pou plis pase 20 ane. Li ap viv nan Honolulu, Hawaii, epi li se orijinèlman soti nan Ewòp. Li renmen ekri ak kouvri nouvèl la.

Leave a Comment

Pataje pou...