24/7 eTV BreakingNewsShow : Klike sou bouton volim (anba agoch ​​ekran videyo a)
Airlines ayewopò Aviyasyon Breaking Nouvèl Entènasyonal Breaking Nouvèl Vwayaj Vwayaj biznis Kanada Breaking News Nouvèl Moun Touris Touris Pale transpòtasyon Vwayaj Sekrè Vwayaj Fil Nouvèl Divès nouvèl

Chorus Aviation Inc. anonse eleksyon direktè yo

Chorus Aviation Inc. anonse eleksyon direktè yo
Chorus Aviation Inc. anonse eleksyon direktè yo
Ekri pa Harry Johnson

Chorus kontan akeyi Madam Gail Hamilton, Mesye Alan Jenkins ak Mesye Paul Rivett nan Konsèy Administrasyon li yo.

Ekri an lèt detache Zanmitay, PDF & Imèl
  • Sikilè proxy koral la te bay pou 10 kandida nan Konsèy Administrasyon an.
  • Nimewo total de aksyon reprezante pa aksyonè prezan nan moun ak pa prokurasyon nan reyinyon an te 60,142,910 milyon dola.
  • Moun ki gen kantite ki nesesè nan aksyon te vote an favè tout atik nan biznis.

Chorus Aviation Inc. anonse rezilta vòt sou eleksyon direktè yo nan reyinyon vityèl anyèl aksyonè yo ki te fèt 21 jen 2021.

Kantite total aksyon ki reprezante pa aksyonè prezan nan moun ak pa prokurasyon nan reyinyon an te 60,142,910 milyon dola ak reprezante 33.85% nan aksyon koral 'bay ak eksepsyonèl ak dwa pou vote. Moun ki gen kantite ki nesesè nan aksyon te vote an favè tout atik nan biznis. Sikilè proxy koral la te bay pou 10 kandida nan Konsèy Administrasyon an. Rezilta detaye sou vòt la pou eleksyon nan direktè yo mete anba a.

KandidaVòt pouPouVòt yo kenbeKenbe
Karen Cramm59,072,20498.22%1,070,7061.78%
Richard D. Falconer56,251,20093.53%3,891,7106.47%
Gail Hamilton56,416,52193.80%3,726,3896.20%
R Stephen Hannahs59,563,03999.04%579,8710.96%
Sydney Jan Isaacs59,035,22398.16%1,107,6871.84%
Alan Jenkins56,341,26093.68%3,801,6506.32%
Amos Kazzaz56,232,12493.50%3,910,7866.50%
Marie-Lucie Morin55,709,66592.63%4,430,2457.37%
Joseph D. Randell56,224,88393.49%3,918,0276.51%
Paul Rivett59,641,81099.17%501,1000.83%

Chorus kontan akeyi Madam Gail Hamilton, Mesye Alan Jenkins ak Mesye Paul Rivett nan Konsèy Administrasyon li yo. Madam Hamilton te yon patnè ak tou de KPMG ak Ernst & Young bay kontwòl kontab ak sèvis biznis konsiltasyon nan yon varyete de òganizasyon, ki gen ladan plizyè nan endistri a avyasyon. Mesye Jenkins gen plis pase 20 ane egzekitif ansyen ak eksperyans tablo nan lokasyon avyon an, finans espesyalite, aviyasyon, transpò, ak sektè sèvis finansye. Anplis ko-fondatè NordStar Capital (yon envestisè resan nan Chorus), Mesye Rivett te deja sèvi kòm Prezidan Fairfax Financial Holdings Limited kote nan 2016, li te responsab pou envestisman $ 200 milyon konpayi an nan Chorus ki te sèvi kòm kapital pitit pitit la. pou biznis rejyonal lwe avyon nou an.

Chorus se yon founisè mondyal nan solisyon entegre avyasyon rejyonal yo. Katye jeneral li nan Halifax, Nova Scotia, koral konpoze de koral Aviyasyon Kapital yon lokatè mondyal nan avyon rejyonal yo, ak Jazz Aviyasyon ak Aviyasyon Voyageur. 

Ekri an lèt detache Zanmitay, PDF & Imèl

Sou otè a

Harry Johnson

Harry Johnson te editè a plasman pou eTurboNews pou prèske 20 ane. Li abite nan Honolulu, Hawaii, e li orijinal soti nan Ewòp. Li renmen ekri ak kouvri nouvèl la.